Zarabiaj razem z nami

O co chodzi?

zapisz sięMoże na początek kilka słów o firmie,
z którą my współpracujemy, dzięki której zarabiamy i do której Ciebie zapraszamy.

Jesteśmy Niezależnymi Partnerami Biznesowymi FM World.

Dlaczego właśnie ta firma?

W ofercie dostępna jest bardzo bogata gama produktów. Duży wybór pozwolił nam zamienić sklepy stacjonarne na nasz sklep, gdzie jednocześnie zarabiamy, robiąc zakupy. Firma jest na rynku już od 2004r. Taki staż daje pewność, że możemy polegać na wiedzy i doświadczeniu specjalistów, którzy pracują nad jakością oferowanych produktów i usług. Dodatkowo jest to firma polska. Działając właśnie z nią wspieramy lokalną gospodarkę, a jednocześnie mamy możliwość zaistnieć na rynku globalnym.

FM World jest firmą działającą w oparciu o model MLM, czyli umożliwia swoim Partnerom Biznesowym generowanie zysków poprzez kupowanie i polecanie ulubionych produktów. Więcej o samej idei Marketingu Sieciowego możesz przeczytać w naszym artykule:

MLM, Twoje lepsze jutro …

Jak to działa?

Po przeczytaniu Artykułu, pewnie już widzisz, że MLM daje wręcz nieograniczone możliwości. Oczywiście już w tej chwili możesz zacząć działać, ale powiem
z własnego doświadczenia, że zdecydowanie łatwiej jest coś robić jeśli wiemy jak się za to zabrać. Dlatego przygotowałyśmy dla Ciebie możliwość uzyskania dodatkowego wsparcia z naszej strony. Sprawa jest bardzo prosta. Po prostu zapisz się na subskrypcję naszego Newslettera:

Zapisz się!

Otrzymasz od nas e-book „Marketing Sieciowy Podstawy", z którego dowiesz się jak zacząć, jakie możliwości stoją przed Tobą i wiele innych. Dodatkowo uzyskasz w ten sposób dostęp do bieżących informacji na temat tego co się dzieje w Firmie, na jakie wydarzenia warto się wybrać czy nowych sposobów działania jakie przetestujemy.

Jak to zrobić?

Jest jeden, najważniejszy krok jaki trzeba podjąć, jeśli chcesz zacząć zarabiać
w biznesie MLM. Zapisz się do struktury firmy jako Partner Biznesowy. W tym celu zapraszam Cię do wpisu, gdzie zobaczysz jak to zrobić:

Rejestracja krok po kroku

I co dalej?

Pamiętasz jak pisałam o wsparciu z naszej strony? Ono nie kończy się w chwili Twojej rejestracji, wtedy to się dopiero zaczyna 🙂 Dlatego jeśli przy rejestracji w polu „Sponsor" i „Polecający" wpiszesz NASZ NUMER PARTNERSKI (widoczny
w czerwonej ramce w prawej kolumnie strony), otrzymasz od nas drugą część naszego e-booka „Tajniki MLM jak stać się Rentierem". Z tej pozycji dowiesz się szczegółowo jak krok po kroku budować swoją strukturę i jak działać mądrze, a nie ciężko, aby jak najszybciej osiągnąć wymierne korzyści.

Pamiętaj, że nie jesteśmy Twoją konkurencją, ale zależy nam na Twoim sukcesie. Chcemy pomóc Ci go osiągnąć, dlatego w kwestii pytań czy wątpliwości po prostu napisz.

Aby uzyskać pełen dostęp do poradnika „Tajniki MLM …" wystarczy, że zarejestrujesz się w firmie na Statusie „Użytkownik", wybierzesz jeden z naszym numerów jako „Sponsora" oraz wyrazisz zgodę na ujawnienie przez Firmę Twoich danych na stronie firmowej (widoczne tylko po zalogowaniu). Następnie wyślij do nas maila, a po zweryfikowaniu powyższych warunków otrzymasz nasz poradnik w wiadomości zwrotnej.

Do zobaczenia w Klubie FM World 😉