Rejestracja do Klubu FM World krok po kroku

W tym miejscu możesz zobaczyć krok po kroku jak wygląda Rejestracja do Klubu FM World:

Na początek zapraszam na stronę: Dołącz do nas FM World

Od razu możesz zobaczyć informację o promocji na start. Do Twojej pierwszej paczki, zamówionej w ciągu 14 dni od daty rejestracji w Klubie, o wartości min. 100 pkt (ok. 140 PLN) otrzymasz prezent-niespodziankę.

rejestracja

W prawej kolumnie wyświetli się pełen formularz rejestracji. Uzupełnijmy go wspólnie krok po kroku:

Twoje Imię i Nazwisko, czyli dane osobowe Partnera Klubu

rejestracja

Twój adres mailowy i numer telefonu, czyli jak możemy się z Tobą kontaktować (nie spamujemy, ani mailowo, ani telefonicznie)

rejestracja

W tym punkcie odznacz, zgodnie ze stanem faktycznym, odpowiednią „kropkę”.
W zależności od wyboru odrobinę zmieni się formularz (pamiętaj, że jako firma musisz uzupełnić również NIP i REGON):

osoba fizyczna:

osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą:

rejestracja

spółka:

Następnie uzupełniamy dane adresowe (firma nie wysyła do Ciebie żadnych dokumentów, ale są to dane konieczne do weryfikacji przy niektórych Programach Motywacyjnych). Jeśli adres korespondencyjny różni się od adresu zamieszkania, odznacz odpowiednie pole i wpisz dodatkowy adres.

rejestracja

Teraz przed Tobą ważny wybór – wybierasz swój Status.

Możesz zaznaczyć opcję „Odbiorca” i mieć jedynie dostęp do produktów w niższych cenach hurtowych, ale bez możliwości budowania sieci i zapraszania do Klubu swoich znajomych.

rejestracja

Albo możesz wybrać opcję „Użytkownik” i uzyskać pełne uprawnienia Partnera Biznesowego, który może aktywnie budować biznes MLM (wspomniany w formularzu zakup zestawu startowego jest nieobowiązkowy i jeśli chcesz możesz go zakupić
w późniejszym terminie)

rejestracja

W tym punkcie masz możliwość wyboru swojego „Sponsora”, czyli osoby, która będzie Twoim pomocnikiem i „trenerem” tak długo jak będziesz tego potrzebować.

rejestracja

Zachęcam Cię aby wpisać w obu polach (Sponsor i Polecający) nasz NUMER PARTNERSKI (znajduje się on w czerwonej ramce w prawej kolumnie u góry strony. Zmienia się on po każdym odświeżeniu, ale spokojnie, wszystkie są nasze 🙂 ).

Odwdzięczymy się wsparciem i pomocą, a na początek udostępnimy dla Ciebie nasz
e-book „Tajniki MLM – jak stać się Rentierem”, z którego dowiesz jak pracować mądrze,
a nie ciężko oraz jak budować swoją własną sieć Partnerów. W książce znajdziesz szczegółowe poradniki, dotyczące każdego elementu działania w biznesie MLM, co pozwoli Ci osiągać takie wyniki jak my, a jeśli zaangażujesz się na 100% to nawet większe.

Od tej pory już będzie z górki. Przed nami tylko Regulaminy i zgody 🙂

rejestracja

Zapoznaj się proszę z każdym punktem i odznacz zgodnie z własnym odczuciem. Z mojej strony proponuję w każdym punkcie wybrać funkcję „TAK”, dzięki temu firma będzie Cię informować o najważniejszych aktualnościach. A pozostawienie zgody na publikowanie danych na stronie zdecydowanie ułatwi nam wzajemny kontakt ze sobą.

Teraz wystarczy kliknąć „Wyślij Formularz” i czekać na maile z Firmy (przyjdą w ciągu kilku minut). W pierwszym mailu otrzymasz link aktywacyjny, po jego kliknięciu otrzymasz kolejny mail z indywidualnym loginem i jednorazowym hasłem, które możesz zmienić od razu po pierwszym zalogowaniu.


Tutaj kończy się instrukcja rejestracji. Poniżej zamieszczam jeszcze cały Formularz Rejestracji, wypełniony przykładowymi danymi (wszelkie podobieństwa do prawdziwych osób są przypadkowe)

rejestracja

Udostępnij Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *