MLM, Twoje lepsze jutro zaczyna się już dzisiaj.

Na początek odczarujmy tę zagadkową nazwę – MLM. Z języka angielskiego Multi Level Marketing, to nic innego jak marketing sieciowy, czyli biznes relacji.mlm

Oznacza to, że nie możemy w nim działać sami, jedna osoba nie może być jednocześnie
siecią czy grupą. W tradycyjnym biznesie byłby to problem, wiele osób działających według jednego planu, jednego pomysłu, to nic innego jak konkurencja. Marketing Sieciowy właśnie tym różni się od modelu, który wszyscy znamy. Więcej osób nie oznacza większej konkurencji, a zapewnia większe wsparcie i wzajemną pomoc.

Jak to działa?

Zdarzyło Ci się kiedyś pójść na film do kina tylko dlatego, że koleżanka go chwaliła? Czy polecisz sprawdzonego fryzjera swojej mamie? Powiesz rodzinie czy znajomym gdzie w Twoim mieście zjedzą najlepszy obiad lub kupią najświeższe warzywa?

Tak naprawdę stale coś polecamy lub korzystamy z poleceń innych osób. I bardzo dobrze, mamy wtedy pewność, że produkty i usługi, z których korzystamy są najwyższej jakości. Dokładnie tę umiejętność rozwijamy i wykorzystujemy działając w Marketingu Sieciowym. Współpracując z firmą o profilu MLM zyskujesz dostęp do najwyższej jakości produktów codziennego użytku, jak kosmetyki, chemia gospodarcza, a nawet niektóre produkty spożywcze jak np. kawy. A Plan Marketingowy firmy umożliwia Ci polecanie produktów wraz z możliwością zarobienia na tym dodatkowych pieniędzy. Tak więc MLM można najkrócej zdefiniować jako uzyskiwanie korzyści płynących z kupowania i polecania swoich ulubionych, sprawdzonych produktów lub usług.

Dlaczego produkty z firmy MLM mogą być tańsze niż na rynku?

Zastanawiałeś się kiedyś z czego tak na prawdę wynika cena produktu, który kupujesz? Myślisz, że to sama wartość rzeczy czy usługi, a może są jakieś dodatkowe składowe?

Masz rację, cena każdego produktu to składowa kilku elementów:

  1. Produkcja (wartość użytych składników, koszt opakowania)
  2. Reklama (telewizja, radio, billboardy, znane osoby, itp.)
  3. Dystrybucja (utrzymanie magazynów, opłacenie transportu, utrzymanie sklepów)

Te trzy elementy decydują o cenie jaką zapłacimy za produkt jako Klient końcowy.

Będąc częścią firmy MLM omijamy najdroższe elementy tego łańcucha, tym samym eliminując koszty i obniżając cenę końcowego produktu bez szkody dla jego jakości.

Podsumowując:

tabela mlm
Decydując się na współpracę z firmą MLM zawsze masz możliwość wyboru, jaka jej forma będzie dla Ciebie najlepsza. Pamiętaj jednak, że żadna z opcji nie wyklucza trwale pozostałych.

Trzy możliwości dla każdego.

Oszczędzanie.

Już samo zaistnienie w strukturze firmy gwarantuje Tobie dodatkowe korzyści. Przede wszystkim masz możliwość zakupu wysokiej jakości produktów bezpośrednio od producenta z pominięciem drogiego łańcucha dystrybucji. Wybierając współpracę z nami, a tym samym z firmą FM World zyskujesz gwarantowany rabat czyli dostajesz możliwość robienia zakupów w cenie hurtowej bez względu na ilość nabytych produktów.

Polecanie produktów.

Jest to pierwsza i najszybsza możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. Wystarczy polecić używane przez siebie produkty swojej rodzinie i znajomym. Pamiętaj, że jako Partner Biznesowy firmy kupujesz te produkty taniej, wystarczy sprzedać je w proponowanej cenie katalogowej i uzyskujesz pierwszy dochód w postaci marży na każdym produkcie.

Budowanie sieci.

Oznacza to nic innego jak polecenie, ale polecenie innym osobom współpracy z Firmą
i nauczenie tych osób jak zrobić dokładnie to co my już zrobiliśmy. Pokazujemy jak działają poszczególne produkty, uczymy jak skutecznie rozmawiać z potencjalnymi Partnerami, dajemy istniejącym Partnerom wskazówki jak efektywnie działać.

W skrócie wygląda to tak:

  1. Kupujesz dla siebie produkty bezpośrednio u producenta w cenie hurtowej.
  2. Zachęcasz inne osoby do korzystania z produktów firmy.
  3. Zapraszasz ich do kupowania również bezpośrednio w firmie, a nie u Ciebie.

Tak, w ten sposób stracisz część dochodu z marży, bo przecież wszyscy kupują w cenie hurtowej. Natomiast dzięki Twoim działaniom i poleceniom cała firma zaoszczędziła na kosztach reklamy i dystrybucji tych produktów do Klientów. Z tego powodu firma FM World „podzieli” się z Tobą zyskiem. A może on wielokrotnie przekroczyć przychody, które mógłbyś wypracować po prostu sprzedając drożej produkty zakupione w cenie hurtowej.

W tym miejscu zamieszczam jedynie skróconą wersję tego co można osiągnąć aktywnie działając w branży MLM. Osoby zainteresowane większą ilością szczegółowych informacji i praktycznych porad zapraszam do lektury naszego Newslettera.

Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, a chciałbyś dołączyć do naszej zmotywowanej społeczności MLM to zapraszam Cię do zakładki:

zarabiaj razem z nami

Udostępnij Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

One Comment on “MLM, Twoje lepsze jutro zaczyna się już dzisiaj.”

  1. Bardzo dobry wpis. Musze przyznać, że dzięki niemu mocno rozjaśnił mi się temat MLM-u. Ciekawa sprawa! Może kiedyś spróbuję wdrożyć MLM do moich sposobów zarabiania w internecie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *