Być młoda i piękna, ale bez botoksu – Fontainavie

Która z nas nie chciałaby zachować zdrowej i promienie wyglądającej skóry bez ingerencji chirurga? Myślę, że jedyna słuszna odpowiedź to, oczywiście – każda!

fontainavieCzym jest Fontainavie?

Rynek kosmetologii rozwija się w takim tempie, że często nie wiemy, które produkty są skuteczne, a które używają technologii, delikatnie mówiąc, przestarzałej.

FM World wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich kobiet i nie tylko, tworząc rewolucyjne Liftingujące serum pod oczy FONTAINAVIE. Swoją wyjątkowość zawdzięcza ono przede wszystkim drogocennym składnikom: pentapeptyd-18 w połączeniu z heksapeptydem-8 daje działanie podobne do botoksu, ale bezinwazyjne, powodując rozluźnienie mięśni, a co za tym idzie zmniejszenie widocznych zmarszczek. Argirelina odpowiada za jędrną i elastyczną skórę oraz poprzez blokowanie neuroprzekaźników osłabia skurcze mięśni. Wsparciem dla całego dobrodziejstwa składników jest tetrapeptyd-5 intensywnie nawilżający
i regulujący mikrokrążenie, likwiduje obrzęki skórne i poprawia elastyczność.

Silnie skoncentrowane serum, zamknięte w srebrnym opakowaniu z pompką airless, zapewnia wygodną i higieniczną aplikacje. Wydajność produktu jest również fenomenalna, bo 5 ml starcza na około 25 aplikacji, a regularne stosowanie zapewnia długotrwały efekt.

Jest to totalny must have w kosmetyczce każdej dojrzałej kobiety, jak również doskonały prezent dla mamy, cioci, babci czy koleżanki.

Gorąco polecam i zapraszam do zakupu tutaj.

Udostępnij Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *