Autorzy

Beata:

Mam 23 lata. Jestem osobą otwartą i pozytywną, która zawsze potrafi wysłuchać
i doradzić.
Z wykształcenia jestem kucharzem i w tym zawodzie szczególnie lubię pieczenie ciast. Aktualnie pracuję jako specjalista ds. sprzedaży, co wiąże się ze stałym kontaktem
z Klientami, a tym samym mogę poznawać ludzi z innej strony.

Jeśli chodzi o produkty to szczególnie interesuje mnie temat telefonii komórkowej oraz produkty przystosowane do pielęgnacji ciała, gdyż każda z nas zawsze chce się czuć zadbana i piękna.

Prywatnie interesuję się również pszczelarstwem, czym też zajmuję się po pracy oraz dodatkowo rozwijam się w tym kierunku prowadząc rodzinną pasiekę.

Joanna:

Mam 26 lat i stale szukam swojej drogi. Z wykształcenia jestem biologiem, zainteresowanie to powstało jeszcze w wieku szkolnym i pozostało nadal, pomimo że nie pracuję w zawodzie. Aktualnie jestem handlowcem, sprzedaje zasadniczo wszystko, ale
z nastawieniem, że sprzedaż to głównie polecanie czegoś czego sama używam.

Z zamiłowania czytam książki, są dla mnie odskocznią od codzienności, która dodatkowo daje możliwość nauki i własnego rozwoju. W wolnym czasie rysuje, może nie jestem artystą, ale po prostu to lubię, czysta kartka i ołówek potrafią być mega odprężające.

Moją ulubioną gamą produktów są kawy i herbaty, pewnie wynika to z faktu, że jestem typową sową i pracuję do późnych godzin nocnych, a poranna pobudka jest dla mnie małą codzienną tragedią, której nie sposób przeżyć bez dawki kofeiny.

Mery:

Mam już swoje 29 lat. Na co dzień pracuje w finansach i zasadniczo lubię tą pracę, mam kontakt z różnymi osobami – nie mogłabym pracować sama. Jestem pozytywną
i pewną siebie osobą i zawsze staram się szukać pozytywnej strony.

Lubie wszystko organizować i nadzorować, znajomi zawsze mi mówią, że zanim coś zrobię, to zawsze mam to już zaplanowane na dużo do przodu. Moimi ulubieńcami są kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne, dlatego też o nich będzie najwięcej.

Niedawno kupiłam mieszkanie, więc to również będzie temat przewodni. A i jeszcze jedno: zaczęłam uczyć się języka hebrajskiego, na razie to tylko początki, ale i tak bardzo przypadł mi do gustu. MLM od niedawna zajmuje sporo miejsca w mojej głowie, ale myślę, że to dopiero początek.

Dlaczego MLM:

Wspólnie działamy z marketingu sieciowym już od 2015r. Jest to biznes rodzinny, a my akurat jesteśmy siostrami. Nowy pomysł na pracę pojawił się w naszym domu przez przypadek. Wytrwały znajomy po wielu próbach zaprosił jedną z nas na spotkanie
i opowiedział o co chodzi. Później było już z górki.

MLM pozwala nam rozwijać się na wszystkich płaszczyznach, zarówno fizycznej, duchowej, emocjonalnej jak i biznesowej. Dodatkowo daje nam możliwość pomagania innym osobom, poprzez wspólne uczenie się i dzielenie doświadczeniami z „działania”
i szkoleń, w których uczestniczymy.

Decydując się na MLM wybrałyśmy produkty FM WORLD, ponieważ szeroka gama produktów pozwala na zaspokojenie potrzeb każdego, nawet wybrednego użytkownika. Wachlarz produktów stanowią te, których używamy na co dzień. Ich wysoka jakość idzie w parze z przystępną ceną, co tylko potwierdza słuszność wyboru. Dodatkowo FM WORLD jest polską firmą więc wspieramy własne podwórko.

Marketing Sieciowy pozwolił nam na poznanie nowych rozwiązań jakie daje rynek
i pokazał jak może być inaczej. Razem używamy nowych produktów, wymieniamy się opiniami i tym samym tworzymy ten blog. 🙂